Проекты домов

,

Проекты односемейных домов

,

Энергосберегающие дома

Найти Проект дома
Название
Категория
Площадь
Все проекты
Одноэтажные
С мансардой
Двухэтажные
Энергосбе - регающие
Все проекты
До 120 м2
120-180 м2
Более 180 м2
Новые
wyszukaj projekt domu Расширенный поиск

Главный сайт > partnerzy > architekci wnętrz

ARCHITEKCI WNĘTRZ

3CUBE - InteriorDesigner Agnieszka Skałowska


53-653 Wrocław
Inowrocławska 17/106
tel: 666 724 109
email: biuro@3cube-interior.pl
www.3cube-interior.pl
Brak realizacji

Pracownia oferuje:

  • projekt i aranżację wnętrz mieszkalnych zarówno małych jak i dużych powierzchni: mieszkania, apartamenty
  • projekty i aranżację pomieszczeń użyteczności publicznej : restauracje, biura, hotele, sklepy, gabinety
  • porady projektowe
  • projekty mebli
  • projekty apartamentów pokazowych dla deweloperów
  • realizację mieszkań „pod klucz” dla zapracowanych klientów

A ATELIER, AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY ARTUR TURANT


58-500 Jelenia Góra
al. Wojska Polskiego 77/6
tel: 75 75 35 135 , 604 446 985
email: pracownia@aatelier.pl
www.aatelier.pl
Brak realizacji

Pracownia zajmuje się opracowywaniem pełnobranżowych projektów budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, adaptacjami istniejących obiektów oraz projektami aranżacji wnętrz. Wykonujemy opracowania uzupełniające jak: wizualizacje, kosztorysy, orzeczenia i ekspertyzy techniczne.

Nasi architekci ściśle współpracują z klientem oraz wykonawcami i prowadzą obsługę inwestycji oraz nadzór autorski.

Obserwując rosnące zapotrzebowanie na projekty w przystępnych cenach oraz projekty on-line, stworzyliśmy portal wnętrza24.com. Jest to baza gotowych projektów, które dopasowujemy do wymiarów wnętrz Klientów, budżetu i indywidualnych preferencji. Wystarczy wybrać odpowiadającą aranżację a grupa naszych projektantów zajmie się przygotowaniem profesjonalnego projektu.
Wykonujemy projekty na terenie całego kraju oraz za granicą.

Anchal Studio


59-500 Złotoryja
ul. Rynek 15/2
tel: +48 668014737
email: studio@anchal.pl
www.anchal.pl
Brak realizacji

Anchal Studio to pracowania projektowania i aranżacji wnętrz prowadzona przez Annę Kuk - Dutka od 2004r (od 2010r pod nazwą anchal studio). Obszar naszego działania to: architektura wnętrz, projektowanie wnętrz prywatnych, projektowanie wnętrz komercyjnych, gotowe projekty wnętrz, pokoje dla dzieci, projektowanie mebli, banki, hotele, kuchnie, łazienki, hotele, spa, restauracje, gabinety, sklepy, bary, stoiska handlowe, identyfikacja wizualna. Gwarantujemy kompleksową obsługę: developerów w zakresie wykonywanie projektów apartamentów pokazowych, firm z wykonaniem projektów “ pod klucz”, tworzenie tzw “książek wnętrz” będących standardem dla sieci obiektów handlowych, barów, restauracji itp.

Najważniejsza i niedostępna nigdzie nowość dotyczy klientów nie realizujących u Nas projektu wnętrza, a zainteresowanych jedynie wyposażeniem specjalnie dobranym przez naszych architektów. Dla takich osób wprowadziliśmy program “Kup wyposażenie”. W momencie oglądania naszego portfolio mogą Państwo “kliknąć” na zakładkę z metką przechodząc w ten sposób do naszego sklepu i kupując użyte w aranżacji wyposażenie (również te specjalnie przez nas zaprojektowane.) Daje to Państwu pełną gwarancję właściwego doboru dodatków i wyposażenia, które bez zatrudniania architekta wnętrz stworzą u Państwa w domu niepowtarzalny klimat.

Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale zdarzały nam się również projekty w całej Polsce, a nawet w Europie. Nadzór autorski wykonujemy m.in. w miastach: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Polkowice, Wałbrzych, Jawor, Chojnów i Złotoryja, Głogów.

Anigma Studio Projektowe mgr inż. arch. Patrycja Czerniawska


60-425 Poznań
Łobżenicka 8/6
tel: 503 509 449
email: biuro@anigma.pl
www.anigma.pl
Brak realizacji

Jesteśmy pracownią projektową zajmującą się projektowaniem wnętrz z wizją i wykonywaniem do nich wizualizacji architektonicznych.

Naszą kreatywność oraz nowatorskie projekty nagrodzono w konkursach. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Przedstawiamy wiele koncepcji, by wybrać najlepsze rozwiązania. Najważniejsze w procesie projektowym jest stworzenie ciekawej przestrzeni zgodnej z upodobaniami inwestora.

Architektura Design. Pracownia Projektowa


tel: 601 541 808 , 607 203 508
email: pracownia.ad@gmail.com
www.architekturadesign.com
Brak realizacji

Brak dodatkowych informacji

ART PROJECT STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ mgr inż. arch. Artur Ślachciak


05-502 Piaseczno
Bobrowiec, Jaśminowa 18
tel: 22 736 27 56 , 602 638 540
email: biuro@artprojectstudio.pl
www.artprojectstudio.pl
Brak realizacji

Zajmujemy się projektowaniem głównie wnętrz mieszkalnych, ale nie są nam obce wnętrza handlowe, reprezentacyjne czy biurowe. Naszymi klientami są osoby, które chcą posiadać indywidualnie i profesjonalnie zaprojektowane mieszkanie, apartament, dom lub rezydencję.

Chcą mieszkać w przestrzeni dostosowanej do ich potrzeb, zaprojektowanej dla nich, we wnętrzu o niebanalnej estetyce.

Art&Design Studio Projektowe Kinga Śliwa


30-347 Kraków
Kapelanka 6A/5
tel: 601 624 781
email: biuro@kingasliwa.pl
www.kingasliwa.pl
Brak realizacji

Art&Design to studio projektowe stworzone i prowadzone przez architekt wnętrz Kingę Śliwę, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studio tworzy zespół architektów specjalizujący się w projektach architektury i aranżacji wnętrz oraz projektach mebli. W celu zaoferowania klientom najciekawszych rozwiązań projektowych i technologiczno-materiałowych wykorzystywane są najnowsze trendy i międzynarodowe doświadczenia.

AW Pracownia – Projektowanie Wnętrz arch. Wnętrz Aneta Wleciał


tel: 506 64 58 58
email: anetawlecial@wp.pl
Brak realizacji

Osobiste podejście do każdego klienta i wsłuchanie się w jego potrzeby jest naszym priorytetem podczas projektowania. Efekt naszej współpracy ma być nie tylko piękny, ale też trwały i ergonomiczny.

Nasze usługi świadczymy na obszarze Łomży, Ostrołęki i okolic w promieniu 50 km. Oferujemy kompleksową obługę od projektu po nadzór autorski, doradztwo, konsultacje z wykonawcami. Zakres usługi ustalany jest indywidualnie według potrzeb klienta.

HOLA Design


01-674 Warszawa
Tczewska 2 lok. 32
tel: 509 178 078
email: hola@hola-design.com
www.hola-design.com
Brak realizacji

Jaki jest przepis na udane wnętrze? Do upodobań i oczekiwań przyszłych mieszkańców dodajemy niebanalny pomysł, funkcjonalne rozwiązania, przemyślany, wynikowy detal, całość ubieramy w wywarzone proporcje, dbając o spójność i czytelność kompozycji, dodajemy wyselekcjonowane materiały wykończeniowe, szczegółowo dopasowane lub indywidualnie projektowane elementy wyposażenia, światło i cień, gładkość i szorstkość, ciepło i chłód. Korzystając z pomocy sprawdzonych wykonawców w wieloetapowym procesie przekuwamy przepis na wysmakowane, dobrze podane i skomponowane wnętrze bo wiemy, że każde miejsce to nie tylko nieruchomość, to „własny dom”, to nastrój, to przekaz i demonstracja własnej osobowości.

InShapeStudio Pracownia graficzno - projektowa


28-200 Staszów
Sikorskiego 17
tel: 512 967 212
email: isskontakt@gmail.com
www.inshapestudio.pl
Brak realizacji

Pracowania InShapeStudio zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3D.Zapewniamy niepowtarzalny styl i charakter wnętrz… i co ważne… łączymy indywidualne potrzeby klienta z oryginalnym pomysłem projektanta.

INVENTIVE INTERIORS mgr inż. arch. Małgorzata Brewczyńska


tel: 42 288 06 98
email: kontakt@inventive-interiors.com
www.inventive-interiors.com
Brak realizacji

Brak dodatkowych informacji

JUST LIGHT STUDIO


76-004 Sianów
Polna 17
tel: 500 163 341
email: marcin@justlightstudio.pl
www.justlightstudio.pl
Brak realizacji

Just Light Studio zajmuje się przede wszystkim tworzeniem profesjonalnych wizualizacji architektury, choć nie stronimy także od projektowania wnętrz. Każdy projekt, wnętrze, każda bryła niezmiennie stanowią dla nas cenne wyzwanie.

Łączymy wielką pasję, rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe tworząc niepowtarzalne wnętrza.

New Age Design s.c


02-496 Warszawa
Magnacka 6/95
tel: 507 067 155
email: biuro@newagedesign.pl
www.newagedesign.pl
Brak realizacji

Twoje cztery ściany oraz nasze tysiące sposobów, by wypełnić przestrzeń pomiędzy… Od lat staramy się wybierać te najlepsze. Dlatego tworzymy miejsca, o których mówi się, że mają w sobie dobrą energię przestrzeni, piękno i indywidualny charakter. Tworzymy z pasją wnętrza, które żyją w zgodzie z ludźmi, pięknie im służą, często zachwycają…
Zaufanie i zadowolenie Klientów to sukces nie mniejszy niż radość, jaką niesie samo projektowanie wnętrz. Zawsze dbamy o niepowtarzalność i najlepszą jakość swoich usług.

Oporski Architektura


70-785 Szczecin
Zofii Nałkowskiej 12/3
tel: 502 170 833
email: zbyszekoporski@gmail.com
http://www.behance.net/portfolio/projects
Brak realizacji

Pracowania Zbigniew Oporski – Architektura Wnętrz zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Za priorytet stawiamy połączenie funkcjonalności i estetyki na wysokim poziomie.

W każdym projekcie staramy znaleźć ciekawe rozwiązania projektowe oraz materiałowe, które wpłyną na niepowtarzalny wygląd i atmosferę wnętrza.

P.P.H.U. JANMAR II


42-200 Częstochowa
św. Rocha 272
tel: 34 362 71 46
email: biuro@janmar.com.pl
www.janmar.com.pl
Brak realizacji

Spośród wielu firm oferujących kuchnie na wymiar, możesz wybierać takie, które kuszą ceną, rabatem i zniżką. Tak naprawdę jednak, kiedy chodzi o wybór wyposażenia, liczy się jakość połączona z profesjonalizmem. Janmar to ponad pół wieku doświadczenia: meble kuchenne, szafy łazienkowe czy panele ścienne produkowane po to, żeby służyły jak najdłużej.

Częstochowa, Łódź, Katowice i Warszawa – meble montujemy głównie w tych miastach. Nasze usługi obejmują także Śląsk. Produkowane przez nas meble kuchenne powstają z ekologicznych materiałów – sprawią one, że twoja nowa kuchnia będzie najprzyjemniejszym miejscem w domu. Sprawdź już teraz, jak możemy urządzić twoją kuchnię!

PressEnter Design Pracownia projektowo-graficzna Szymon Migaj


tel: 663 373 340
email: office@pressenterdesign.com
www.pressenterdesign.com
Brak realizacji

Pracownia PressEnter Design powstała w 2007. roku zajmując się początkowo wizualizacjami architektonicznymi. Już wtedy pokazała nowoczesność podejścia, a liczba naszych zadowolonych klientów rosła z dnia na dzień. Od 2008 roku zaczęliśmy skupiać się bardziej na projektach własnych, i jak do tej pory sprawdzamy się na tym polu doskonale.

Obecnie pracownia, poza wizualizacjami architektonicznymi, oferuje pełną ofertę dotyczącą projektowania wnętrz, jak i mebli.


Официальное представительство MTM STYL
Архитектурное бюро ТМВ - единственный официальный представитель проектного бюро MTM STYL (Польша) на всей территории Украины и России. Размещение визуализаций, планов к проектам на других сайтах запрещено. Выполнить адаптацию фундаментов, внести архитектурные изменения можно только с ТМВ.
ВНИМАНИЕ!
Архитектурное Бюро MTM STYL, завершило сотрудничество компанией ЧАСУП “АСК-ТЕРРИТОРИЯ” (22030 Минск, ул. К.Маркса д.21), в сфере продажи архитектурно-строительных проектов MTM STYL на территории Беларуси и России.
Компания ЧАСУП “АСК-ТЕРРИТОРИЯ” не имеет права и продавать архитектурно-строительные проекты MTM STYL, а также использовать материалы и логотип MTM STYL.
На сайтах www.territoria.by, www.projectstock.ru, www.mtmstyl.ru, www.domywstylu.ru, www.domywstylu.by и www.domywstylu.com.ua компания ЧАСУП “АСК-ТЕРРИТОРИЯ” нелегально размещает материалы MTM STYL, нарушая тем самым наши авторские и материальные права.
Будьте осторожны! Cайты нелегально использующие визуализации, графические материалы и характеристики проектов MTM STYL: www.амбердом.рф, proekty.1stroim.ru, www.ruplans.ru, www.viphouse.ru, projectstock.ru
Promocje MTM STYL
Porozmawiaj z architektem
Zamow bezplatny katalog
     Карта сайта | Форум | FAQ | Контакт | © MTM
    MTM STYL Sp. z o.o., 15-227 Białystok, ul. Podleśna 14
    kapitał zakładowy 200 000 zł, ING Bank Śląski S. A. 48 1050 1823 1000 0022 6637 4343
    Архитектурное Бюро MTM STYL занимается проектированием и продажей готовых проектов домов.Более >>
Архитектурное Бюро MTM STYL занимается проектированием и продажей готовых проектов домов. В нашем предложении находится

несколько сот проектов домов, пенсионов, многосемейных домов и гаражей.

Проекты домов MTM STYL получили положительную оценку Инспекции Государстваенного Строительного Надзора. Наши проекты домов отличаются высоким качеством архитектурно-строительной документации. Типовой проект дома надежны и удобны для частного застройщина. Приобретение готового проекта позволяет сэкономить время и деньги.Наша коллекция домов настолько разнообразна, что найти подходящий именно Вам дом не составит труда. В нашем предложении Вы найдёте:

Проекты односемейных домов


Проекты дачных домов


Проекты близнецов


Проекты деревянных домов


Проекты традиционных домов


Проекты энергосберегающих домов


Blog MTM STYL MTM STYL na blipie MTM STYL na youtube MTM STYL na facebook MTM STYL na twitter